Jak być dobrym ojcem, czyli ojcostwo ze społecznością Tato.net

Forum Tato.net

Jak być dobrym ojcem, czyli ojcostwo ze społecznością Tato.net

Już 28 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach świadomi ojcowie nie tylko z całej Polski, ale i ze świata, zgromadzą się, żeby wspólnie odkrywać cztery filary bliskiej więzi. To niecodzienne, XV już, międzynarodowe spotkanie ma pomóc mężczyznom w odnajdywaniu się w roli taty. Ma ono także pokazać, jak budować silne i trwałe relacje z dziećmi, a przede wszystkim, jak być dziś dobrym ojcem.

 

Czym jest Tato.net?

Spotkanie, które gości po raz kolejny we wschodniej części Górnego Śląska, ponownie - tak jak i w roku ubiegłym - odbywa się pod patronatem naszego portalu – Bycmezczyzna.pl. Cieszy, że konferencja Tato.Net z roku na rok gromadzi coraz większe grono uczestników. Hasłem tegorocznej edycji są dwa wydawać by się mogło przeciwstawne słowa: “Siła i Czułość”. Przez kilka godzin warsztatów, podzielonych na bloki tematyczne, znakomici prelegenci będą się jednak starali udowodnić, że oba pojęcia mogą się uzupełniać, ba, że oba mogą i powinny być kluczowe dla budowania bliskiej więzi na linii tata-dziecko.

Doskonale w rozmowie z nami wyjaśnia to sam założyciel Tato.Net - Dariusz Cupiał:

"Siła i czułość to są dwie rzeczy pozornie sprzeczne.”

Okazuje się, że jednak tylko pozornie. Dlaczego? Znowu oddajmy głos “mózgowi” inicjatywy Tato.Net:

“Mężczyzna, tato, to ktoś, kto jest silny i czuły, który jest lekarstwem na czasy chaosu. A takie czasy mamy dziś.”

O tym, jak można i wręcz trzeba te dwie sprzeczności w sobie łączyć, w ostatnią sobotę października opowiadać będą znakomici prelegenci, zaproszeni specjalnie na tę okazję do Katowic.

“I właśnie tam przez cały dzień będą się nawzajem słuchać i ze sobą rozmawiać setki facetów. Oni nie robią tego dla sportu, pieniędzy, czy jakiegoś hobby, ale w poszukiwaniu i odkrywaniu ojcostwa, które może być piękne, silne i czułe."  - zapewnia Cupiał.

 

Tato.net_ojciec_z_synem.jpg

 

Szkolenia i warsztaty dla mężczyzn chcących odkrywać sekrety ojcostwa!

XV Międzynarodowe Forum Tato.Net jest okazją nie tylko do nauki, ale też do nawiązywania nowych kontaktów. Jest też szansą i okazją, żeby włączyć się w działania tej społeczności. Nie przegap wyjątkowej okazji na rozwój i samodoskonalenie się w roli życia - roli taty, na to, żeby poznać sekrety tych ojców, którym udało się łączyć życie zawodowe z rodzinnym, wreszcie też na to, żeby znaleźć wsparcie wśród mężczyzn, którzy tak, jak ty, chcą być lepszymi ojcami na codzień.

Słowo jeszcze o panelach warsztatowych. Jednym z ciekawszych wydaje się być, "TatoSFERA CYFROWA", w których eksperci - Michał Kot i Łukasz Mirosław będą omawiać wyzwania związane z równowagą rodziny w świecie dominującym przez technologię. Temat czułości i seksualności w małżeństwie poruszy z kolei Janusz Wardak w "TatoSFERA RODZINA".

Dla zainteresowanych pogłębieniem sfery duchowej, Robert Kościuszko podzieli się wiedzą o odkrywaniu siły i czułości poprzez modlitwę i medytację. Natomiast paneliści "TatoSFERA PRACA" skupią się na roli ojca w środowisku pracy, omawiając to, jak firmy postrzegają ojców oraz jak wspierają dobre ojcostwo w strategiach biznesowych.

Sklep Tato.Net: Zakup Biletów i Wsparcie Misji

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w Konferencji, wejściówki są dostępne online w sklepie Tato.net. Cena biletów zaczyna się od 295 zł dla grup, natomiast bilet standardowy kosztuje 395 zł. Dla tych, którzy chcą dodatkowo wspierać misję organizacji, przygotowano specjalne bilety fundatorskie.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, żeby dołączyć do grona świadomych ojców, którzy chcą rozwijać się w swojej roli. Oni robią to po to, by lepiej wspierać nie tylko swoje dzieci, ale i całe rodziny, przy okazji budując społeczność mężczyzn, których różni wiele, ale łączy najważniejsze: świadome ojcostwo.

 
Mateusz Blachnierek
 

Wybrane dla Ciebie

HTML Button Generator